ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві громадські формування поки не отримають фінансування з бюджету

Чи давати гроші громадським формуванням, депутати знову будуть вирішувати за декілька місяців
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві громадські формування поки не отримають фінансування з бюджету
У Миколаєві громадські формування поки не отримають фінансування з бюджету

На сесії Миколаївської міськради сьогодні, 5 квітня, депутати одноголосно одна за одною проголосували за більше десятка цільових програм. Депутати навіть не стали обговорювати проекти, і доповідачі тільки чекали біля трибуни фрази "рішення прийнято". Лише до однієї програми були зауваження у фракції "Самопоміч". Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати сьогодні мали б ухвалити внесення змін до Програми профілактики злочинності на території міста Миколаєва у 2016 році. Проте голова фракції "Самопоміч" Сергій Ісаков одразу попередив, що вони відмовляються голосувати, якщо не будуть внесені правки щодо фінансування громадських формувань.

Зазначимо, що під час розгляду програми на депутатських комісіях саме у "Самопомочі" були питання до громадських формувань: чому у програмі визначенні певні формування, які фінансують з бюджету вже не перший рік, а не інші. Слід додати, що деякі з цих "охоронців правопорядку" недвозначно відзначилися під час рейдерського захоплення Торгово-промислової палати.

Тому депутати відмовлялися голосувати, якщо з програми не буде виключено пункт, у якому йдеться про фінансову підтримку громадським формуванням, які визначаються терпідрозділами обласного управління Нацполіції за узгодженням з адміністраціями районів. Також гроші поки не виділять на оплату оренди приміщення громадського пункту охорони правопорядку по вул. Космонавтів, 128.

Голова фракції "Наш край" Олег Крісенко зазначив, що вказані пункти потрібно допрацювати та знову винести на сесію, але вже за результатами виконання бюджету в першому півріччі. Тому депутати все ж таки проголосували за програму, тільки з доповненнями.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв