У Миколаєві депутати заблокували львівські сміттєвози: мер вимагає їх пропустити

Загальний обсяг сміття, який чотири тягача привезли зі Львова, становить близько 200 м куб
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 09:33
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутати заблокували львівські сміттєвози: мер вимагає їх пропустити
У Миколаєві депутати заблокували львівські сміттєвози: мер вимагає їх пропустити

Депутати міськради заблокували на міському звалищі в Миколаєві чотири машини зі сміттям зі Львова, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".

Вранці у вівторок, 13 вересня, біля в'їзду на міське звалище в Миколаєві були заблоковані 4 машини зі сміттям зі Львова. Чотири сідельні тягачі з напівпричепами приїхали на звалище біля с. Велика Корениха вночі. Водії спали в кабінах, чекаючи відкриття звалища. Близько 5:00 на полігон приїхали кілька депутатів міськради, які перекрили дорогу.
 
Депутати стали відразу за шлагбаумом і не пропускають львівські машини. Миколаївські сміттєвози проїжджають вільно. Близько 7:00 до депутатів вийшов директор полігону ТПВ, який показав розпорядження мера про прийом сміття і попросив пропустити машини. У відповідь він отримав відмову.
 
Близько 8:00 одному з блокувальників львівських сміттєвозів депутату, Олександру Омельчуку, подзвонив міський голова Олександр Сєнкевич, який також вимагав пропустити львівські машини. Депутати знову відповіли відмовою.
 
Загальний обсяг сміття, який чотири тягача привезли зі Львова, становить близько 200 м куб. Вчора привезли стільки ж. Як з'ясувалось приблизно за таким же графіком намічено працювати і далі: 4-5 машин в день. Таким чином, за один місяць в Миколаєві повинні привезти мінімум 6 000 кубічних метрів львівського сміття.
 
Нагадаємо, в суботу, 10 вересня, в День міста, мер Миколаєва Сєнкевич підписав розпорядження про прийом на миколаївському полігоні із захоронення твердих побутових відходів сміття зі Львова. Розпорядження викликало бурю обурення в місті. Сьогодні о 12.00 на площі перед міськвиконкомом відбудеться акція протесту проти ввезення в Миколаїв львівського сміття.

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв