У Миколаєві чоловік знайшов на пустирі 23 патрони та три гранати Ф-1

Вилучене направлено до Миколаївського НДЕКЦ МВС України для проведення відповідної експертизи
Depo.Миколаїв
9 жовтня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві чоловік знайшов на пустирі 23 патрони та три гранати Ф-1
У Миколаєві чоловік знайшов на пустирі 23 патрони та три гранати Ф-1

До Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області вдень 07 жовтня 2016 року надійшло повідомлення від мешканця району про те, що він бажає добровільно видати знайдені боєприпаси.

До Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області вдень 7 жовтня надійшло повідомлення від мешканця району про те, що він бажає добровільно видати знайдені боєприпаси, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Заявник розповів, що, під час пошуку металевих виробів, він знайшов на пустирі поблизу будинку №29 по вул. Декоративній у поліетиленовому пакеті 23 патрони калібром 12 мм для мисливської рушниці та три гранати Ф-1 без запалів.

Вилучене направлено до Миколаївського НДЕКЦ МВС України для проведення відповідної експертизи.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.3 ст.263 КК України "Незаконне поводження зі зброє, бойовими припасами та вибуховими речовинами". Санкція цієї статті передбачає звільнення особи від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв