У Миколаєві чоловік знайшов на пляжі зброю

Знахідкою виявився саморобний пристрій для стрільби дульно-шомпольного типу
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві чоловік знайшов на пляжі зброю
У Миколаєві чоловік знайшов на пляжі зброю

В Миколаєві та області триває місячник добровільної здачі зброї. Так, 7 липня до Центрального відділу поліції звернувся 48-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що вранці, коли він знаходився на береговій зоні пляжу в мікрорайоні Варварівка, на піску біля води він побачив зброю, яку і приніс зараз правоохоронцям, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Знахідкою виявився саморобний пристрій для стрільби дульно-шомпольного типу, який поліцейськими у встановленому порядку було прийнято для подальшого знищення.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.3 ст. 263 КК України "Незаконне поводження зі зброє, бойовими припасами та вибуховими речовинами". Санкція цієї статті передбачає звільнення особи від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Правоохоронці нагадують громадянам, що місячник добровільної здачі зброї на території Миколаєва та області проводиться з 01 по 31 липня 2016 року. Громадяни з цією метою можуть у будь-який час звертатись до територіальних відділів поліції.
Разом з тим особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв