У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри"

На щастя, поцупити знак зловмиснику не вдалося, його відібрала активістка
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри"
У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри"

У Миколаєві спостерігається ріст злочинності. Городяни тягнуть з вулиць все, що погано лежить. На цей раз справа дійшла до автомобільних знаків. Чоловік вирішив, що йому вдома знак "зебри" потрібніший ніж на вулиці і тяг його з собою. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Коваленко Лора, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри" - фото 1

На щастя, поцупити знак зловмиснику не вдалося, його відібрала активістка: "Що не так з цією країною? Що не так з цим містом? Що не так з цими людьми? Варто було мені поїхати на тиждень, і оппа, цікава історія! Дзвонить мені моя свекруха і розповідає, що йшла вона о 6:00 17.07 на роботу і побачила як якесь тіло тягне знак пішохідного переходу! Мого пішохідного переходу!".

У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри" - фото 2

Жінка віддала знак на зберігання сусідам: "Її дії: підлетіла до нього з диким криком, вихопила! На питання куди тягне, відповів - додому! Я була в шоці! Я б його задушила! Або знаком по голові! Ця тендітна жінка постукала в перші ворота і здала знак на зберігання. Нацполіцію не викликала (поспішала на роботу), людям сказала, що приїде невістка і забере!".

У Миколаєві чоловік намагався вкрасти знак "зебри" - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв