У Миколаєві через спеку масово гине риба

Вже зафіксований випадок загибелі майже 200 тисяч бичків
Depo.Миколаїв
16 липня 2016 09:16
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві через спеку масово гине риба
У Миколаєві через спеку масово гине риба

Інспектори рибоохорони 15 липня в акваторії р. Інгул в районі мікрорайону "Ракетне урочище" Миколаєва, було зафіксовано випадок масової загибелі бичка. Всього було обстежено 1000 м2 берегової смуги, при цьому виявлено 186 000 екземплярів бичка. Про це йдеться на сайті Миколаїврибоохорони, повідомляє Depo.Миколаїв.

Працівники Миколаїврибоохорони відібрали для аналізу зразки загиблої та живої риби, а також проби води з водойми, де загинула риба. Найбільш вірогідною причиною загибелі риби стало різке підвищення до високих позначок температури повітря та різкого збільшення у прибережних плавнях кількості водної рослинності, яка в нічний час у процесі дихання та розкладання органічних речовин поглинає практично весь розчинений у воді кисень.

Інспектори зазначають, що вночі відсутній процес фотосинтезу і виділення рослинами кисню не відбувається, що і призводить до падіння концентрацій розчиненого кисню практично до нульової відмітки. Бички живуть біля дна, тому потерпають від гіпоксії, що може при тривалому стані викликати загибель. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв