ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві будівництво скандального храму пропонують перенести в інше місце

Громадські слухання, на яких вирішуватиметься доля церкви чи дитячого майданчика, проведуть 22 травня
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві будівництво скандального храму пропонують перенести в інше місце
У Миколаєві будівництво скандального храму пропонують перенести в інше місце

27 квітня у адміністрації Корабельного району під головуванням Олександра Цуканова відбулася робоча зустріч з питання обґрунтованості і підстав проведення громадських слухань територіальною громадою Корабельного району, організації порядку проведення голосування та підбиття підсумків. Питання стосується будівництва скандального храму біля будинку культури. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що з метою упередження виникнення конфліктних ситуацій, було запропоновано колегіально розглянути питання зміни формату проведення голосування. Виступаючі наголошували, що всі пропозиції повинні бути юридично обґрунтованими та відповідати законному формату проведення громадських слухань. Підготовкою займатиметься оргкомітет.

За результатами зустрічі вирішили ініціювати питання будівництва храму на іншій земельній ділянці. 10 травня проведуть засідання оргкомітету для остаточного прийняття рішення щодо порядку проведення голосування та підбиття підсумків голосування громадських слухань на визначений день - 22 травня.

Нагадаємо, що громадські слухання з питання будівництва храму перенесли, але "Опоблоківці" привели групу підтримки "прибічників" церкви Московського патріархату. Потім з цього приводу вирішили проводити референдум.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв