У Миколаєві бракон'єри продовжують вивозити з лісу пісок

Правоохоронцям так і не вдалося затримати злодіїв: не було поруч слідчо-оперативної групи
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві бракон
У Миколаєві бракон'єри продовжують вивозити з лісу пісок

У Балабанівському лісі в Корабельному районі Миколаєва неодноразово фіксували незаконний вивіз піску. Проте випадки знов повторюються. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Корабелов.Інфо.

Зловмисники продовжують розкрадати пісок фактично з одного і того ж місця. У середу, 27 липня, близько 20:40, журналіст став випадковим свідком того, як ЗІЛ зеленого кольору вивозить пісок з Балабановського лісового урочища. Законних кар'єрів там немає. Очевидець подзвонив на спецлінію "102". Кілька хвилин не міг додзвонитися, потім поліція сама з ним зв'язалася. Вислухавши суть проблеми, перенаправили на Вітовське (Жовтневе) відділення, і тільки там вже прийняли виклик.

Журналісти зробили запит до поліції Вітовського району. Правоохоронці повідомили, що за повідомленням зломисників затримати не вдалося: "поруч на той момент не було слідчо-оперативної групи".

"Списано до справи" - таке офіційне висновок дали нам за результатами "відпрацювання" вищеописаного виклику. Простою мовою це означає, що кримінальна справа не була порушена", - пояснили в поліції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв