У Миколаєві б'ють тривогу через крадені люки

Мер доручив перевірити всі пункти з прийому металобрухту, куди злодії несуть каналізаційні кришки

Міський голова Олександр Сєнкевич доручив віце-меру Юрію Степанцю спільно з поліцією опрацювати питання проведення рейдів з перевірки пунктів прийому металобрухту. Таке протокольне доручення він дав під час п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії міської ради сьогодні, 31 жовтня. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Мер зазначив, що у Миколаєві існує велика проблема -  крадуть кришки люків "Миколаївводоканалу": " Значно збільшилася кількість відкритих люків, це створює аварійність на дорогах. Давайте разом з нашими громадськими формуваннями зафіксуємо всі ці пункти збору металобрухту, позначимо їх на карті міста. Також треба зустрітися з власниками легальних пунктів і попередити їх про відповідальність за прийом крадених кришок", - сказав Сєнкевич.

Міський голова додав, що кришки не крастимуть, якщо їх не прийматимуть "на метал". "Опоблоківець" Олег Солтис вирішив "відзначитися" та запропонував, щоб пункти прийому металобрухту відновили всі викрадені кришки в Миколаєві.

Раніше повідомляються, що миколаївці тепер можуть повідомити комунальників про аварійні чи відкриті люки у соцмережах. На сторінці "Миколаївводоканалу" у "Фейсбуці" можна опублікувати відповідну інформацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв