У мерію Миколаєва не пускають жінок з дітьми та візочками

Чиновниця мерії та охоронець рекомендували жінці залишити візочок на вулиці: у будівлі йому не місце
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
У мерію Миколаєва не пускають жінок з дітьми та візочками
У мерію Миколаєва не пускають жінок з дітьми та візочками

У будівлю мерії Миколаєва не хочуть пускати жінок з дитячими візками. Такий кричущий інцидент стався вчора, 12 вересня. Про нього у "Фейсбуці" розповіла Тетяна Лушпаєнко, повідомляє  Depo.Миколаїв.

Мешканка Миколаєва розповідає, що вона заходила через центральний вхід міськвиконкому, тримаючи 10-місячну дитину в одній руці. Іншою котила візок. На вході вона зіткнулася з працівницею мерії, яка навіть не здогадалася допомогти відкрити двері: "Стикаюся з дамой - явно працює там, яка також, як і я, заходить до будівлі. Мадам почекала поки я підійду до дверей (я думала, двері мені хоче притримати, ха-ха-ха). Каже: "Ви що з візком сюди?", - розповідає Лушпаєнко.

Коли жінка відповіла, що дійсно збирається зайти з візком у будівлю, чиновниця залишилася незадоволеною: "Оооооййй, з велосипедами, з візками! Залишайте візкок на вулиці! Це неправильно з візками!", - обурилася працівниця.

Охоронець також сказав Тетяні залишити візок на вулиці. "До речі, за 20 хвилин повернулася в цю будівлю і почула, як одна жінка скаржилася на те, що у неї там вкрали гаманець і телефон", - додає Лушпаєнко.

Варто додати, що охорона мерії не побачила, як навпроти адміністративної будівлі розмальовували свастикою постамент Леніна. Крім того, днями прямо від міськвиконкому викрали велосипед.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв