У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєва фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА

Забудовники незаконно збільшили висоту ресторану, а також зробили підвал: на це погоджень їм не видавали
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєва фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА
У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєва фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА

Ресторан у центрі міста Миколаєва на місці колишнього "Діксі барбекю" будується з порушеннями. Про це йде мова в документі, опублікованому відділом охорони культурної спадщини міськради у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з документом, ТОВ юридична фірма "Укрінконтракт" здійснює реконструкцію будівлі з відхиленнім від проекту, погодженого відділом культурної спадщини Миколаєва, розробленого ПП "О.С.А." в 2016 році. Архітектором виступив за погодженими документами Анатолій Зубик.

Дозвіл на виконання будівельних робіт у зоні охорони пам'ятки архітектури місцевого значення видало управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА 18 квітня 2016 року. При цьому у декларації про початок будівельних робіт "Реконструкція з добудовою нежитлових приміщень в заклад громадського харчування по пр. Леніна, 75-а в м. Миколаєві" зазначені інші виконавці проектної документації, а саме ТОВ "Експерт Буд", а головним архітектором проекту виступає є Атанасов Олег Панасович. Цю декларацію видали 25 березня цього року.

"На сьогодні забудовником змінено погоджене зазначеним управлінням архітектурне рішення, що призвело до збільшення висоти будівлі, поряд із пам'яткою споруджується підвальне приміщення, яке також не узгоджувалося з органом охорони культурної спадщини Миколаївської ОДА", - йдеться в документі.

Відділ охорони культурної спадщини міськради вимагає в управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Миколаївської області негайно призупинити будівельні роботи на зазначеному об'єкті.

У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєві фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА

Варто додати, що у декларації, виданою Миколаївської ОДА, мова йде про головного архітектора Олега Атанасова. До 8 вересня 2014 року він очолював управління містобудування та архітектури Миколаївської ОДА. Звільнив його за погодженням сторін екс-голова ОДА Вадим Меріков.

У документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєві фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА

Зауважимо, що Атанасов у червні 2014 року попався на отриманні хабара - 1800 доларів за погодження розміщення у Миколаєві торговельних павільйонів. За інформацією "Преступности.Нет", Атанасов підписав угоду з прокуратурою: він сплатив штраф 17 тис. грн. Про подальшу долю хабарника не було чутно.

Раніше повідомлялося, що будівництво нового ресторану у центрі Миколаєва порівняли з дачею циганського барона.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв