Центр Миколаєва закидали наркорекламою

Драгдилерам не вистачає написів від "дяді Фєді", і вони розширили "асортимент"
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua
Центр Миколаєва закидали наркорекламою
Центр Миколаєва закидали наркорекламою

У Миколаєві крізь повно наркореклами "дяді Феді". Але драгдилери вийшли на новий рівень і почали розкидувати листовки з рекламою прямо в центрі міста. Фото виклав у "Фейсбуці" журналіст Андрій Лохматов, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, шо у поліції відповіли відпискою про боротьбу з наркорекламою у Миколаєві: "довірили справу професіоналам" та проводять бесіди з підлітками. Мер Олександр Сєнкевич звернувся до генпрокурора щодо закриття сайту, який торгує наркотиками. Поки результатів немає.

Вчора, 25 липня, мешканці помітили листовки у центрі міста з рекламою "Солі (психотропні речовини - ред.), мікси, гаряча закладка". "Купа листівок на землі явно привертає увагу перехожих: хто не в курсі - пройде повз, хто в курсі - візьме на озброєння і користування", - написав Андрій Лохматов.

Центр Миколаєва закидали наркорекламою

Як виявилося, листовки розкидали не тільки на головній вулиці Миколаєва, а й на Великій Морській, Пушкінській, Лягіна - на кожному кварталі. 

Центр Миколаєва закидали наркорекламою

У прес-службі обласної поліції повідомили, що до них 25 липня близько 18:00 надійшло анонімне повідомлення про те, що по вулицям Лягіна та Московській розкидано велику кількість листівок із рекламними написами. Тільки після цього правоохоронці відреагували.

"Інформацію внесено до журналу Єдиного обліку, проводиться перевірка, встановлюються особи, причетні до скоєння правопорушення. Правоохоронці звертаються до громадян, які можуть допомогти у встановленні осіб зловмисників, повідомити до Центрального відділу поліції за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 8, або за телефонами (0152) 53-12-71, 49-87-00, 49-87-01, 102", - йдеться в повідомленні. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв