У Миколаєві транспортну магістраль знову забили роздовбаними маршрутками

Депутат Миколаївської облради Сергій Ісаков заявив, що курсування роздовбаних маршруток вбиває "Електротранс"
Depo.Миколаїв
14 червня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві транспортну магістраль знову забили роздовбаними маршрутками
У Миколаєві транспортну магістраль знову забили роздовбаними маршрутками

Нещодавно у Миколаєві оголосили підсумки конкурсу перевізників. В ході сьогоднішньої сесії віце-мер Юрій Степанець повідомив, що на 60 об'єктів конкурсу (маршрутів) припало всього 66 заявок, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що на 54 об'єкти взагалі припало по одному кандидату. 

Якщо з конкурсом маршрутників все зрозуміло, то подальша дола миколаївського електротранспорту досі невідома. З цього приводу на сесії виступив депутат від "Самопомічі" Сергій Ісаков, котрий входить до транспортної комісії. Він зазначив, що сьогодні маршрутники махлюють і фактично витіснили електротранспорт, який згодом може взагалі загинути: "Всі в цьому залі погодяться, що транспорту нормального у нас немає. Є величезне невдоволення наших мешканців тим, що відбувається в цій галугі. Більш за все я хочу звернути увагу на проблему, яка з кожним днем все більше і більше розвиватиметьмся. Ця проблема називається "Електротранс". 

Ісаков називає результати конкурсу перевізників "першим цвяхом" в електротранспорт, адже більшість маршрутів курсує саме по Центральному проспекту та витісняє тролейбуси: "Прийнявши терішення, яке ми сьогодні обговорюємо, ми забили перший цвях в існування "Електротрансу" в місті Миколаєві. Ні для кого не секрет, що в кожній каденції депутати приймали рішення про пріоритетність нашого "Електротранспорту". Кожного разу йшла мова про відкриття "зеленої вулиці" електротрансу. У нас є обладнанний проспект на якому тролейбуси можут спокійно курсувати"

Минулого року на оновлення парку трамваїв та тролейбусів з міського бюджету було направлено 20 млн грн, але сьогодні ця робота зводиться на нівець, адже проспект заполонили роздовбані маршрутки: "Сьогодні ми депутати міської ради, кожного року визначатимемо суму дотацій, які ми надаватимемо нашому підприємству для "підтримки штанів". Єдиний вихід - зменьшити сумму цих дотацій. 24 млн грн, запевняю вас, цьому підприємству ми не даватимемо більше ніколи. Єдина можливість зробити все, що підприємство працюватиме нормально, розчистити дорогу тролейбусам. Не секрет, що половина тих маршруток, які сьогодні курсують проходять по проспекту Центральному. І ми на своїй комісії  прийняли наступне рішення:  максимально завантажити тролейбусами  проспект Центральними, розчистити його від маршруток. Більше того, ті рішення, які ми сьогодні  критикуємо, які приймалися минулої каденції, про придбання тролейбусів дозволяють це зробити. Вони (тролейбуси, ред)всі стоять, нема кому їздити. Сьогодні і немає де їздити, бо транспорту магістраль знову забили  роздовбаними маршрутками. Якщо ця схема працюватиме, запевняю вас, завтра ляже електротранс".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв