Стартували жнива: на Миколаївщині вже зібрали 190 тис. тонн зерна

Найвища урожайність зернових культур в Снігурівському районі – 43,0 ц/га
Depo.Миколаїв
29 червня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
Стартували жнива: на Миколаївщині вже зібрали 190 тис. тонн зерна
Стартували жнива: на Миколаївщині вже зібрали 190 тис. тонн зерна

На Миколаївщині розпочато збирання ранніх сільськогосподарських культур урожаю 2016 року. На сьогодні в роботу включилися всі райони області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Наразі триває обмолот площ озимої пшениці, озимого та ярового ячменю. За оперативною інформацією сільгосптоваровиробниками області обмолочено 66 тис. га ранніх зернових культур (8 % до прогнозу), при цьому валовий збір складає 190 тис. тонн зерна. Загалом середня урожайність ранніх зернових і зернобобових по області складає 28,7 ц/га.

Найвища урожайність зернових культур в Снігурівському районі – 43,0 ц/га, Арбузинському, Доманівському – по 40,0 ц/га та Врадіївському – 35,0 ц/га.

Поряд з цим сільгосптоваровиробниками Снігурівського району розпочато збирання ріпаку, якого з площі 0,3 тис. га намолочено 0,7 тис. тонн при урожайності 25,4 ц/га.
В цілому на збиральних роботах за останню добу працювало 870 од. зернозбиральних комбайнів, при цьому добовий виробіток на 1 комбайн склав – 19 га.

На звільнених площах проводиться підготовка ґрунту для посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2017 року, на цей час фактично підготовлено 3,2 тис. га.

Все більше господарств області долучаються до збиральних робіт.

Зичимо хліборобам області сприятливої погоди та багатих ужинків.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв