Стало відомо, коли завершать багаторічне будівництво фехтувальної школи у Миколаєві

Роботи планують завершити за півтора місяці: фехтувальну школу можуть передати на баланс Миколаївської міськради
Depo.Миколаїв
18 жовтня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, коли завершать багаторічне будівництво фехтувальної школи у Миколаєві
Стало відомо, коли завершать багаторічне будівництво фехтувальної школи у Миколаєві

Миколаївську школу фехтування збираються добудувати до кінця листопада. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Миколаївської ОДА.

Вчора, 17 жовтня, голова ОДА Олексій Савченко перевірив будівництво зали фехтування в парку "Перемога". У виїзній нараді взяли участь заступник голови ОДА В'ячеслав Бонь, віце-мери Валентин Гайдаржи та Євген Шевченко, очільник фірми-забудовника, керівництво Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування, керівники структурних підрозділів ОДА та депутати Миколаївської міськради.

Представник фірми-забудовника запевнив, що будівництво фехтувальної зали буде завершено у другій половині грудня цього року. В ОГА зазначають, що будівельні роботи ведуться хорошими темпами. Заборгованості з боку області як замовника робіт перед фірмою-забудовником немає. "Дивлячись на стан виконання робіт, я вважаю, що будівництво може бути завершено раніше", - зауважив голова облдержадміністрації.

За результатом переговорів сторони дійшли згоди, що будівництво зали фехтування буде завершено до кінця листопада цього року. Окрім цього, Олексій Савченко запропонував після завершення будівництва передати залу на баланс Миколаївської міськради, оскільки на його думку, поточний балансоутримувач - Миколаївський національний університет іменi В.О.Сухомлинського - неспроможний в повному обсязі фінансувати діяльність закладу.

Як відомо, будівництво спортивного містечка, на території якого заплановано й будівництво спортивного комплексу СДЮШОР з фехтування триває вже чотири роки. Особливо гостро питання будівництва фехтувального залу постало після руйнування будівлі СДЮШОР в лютому цього року.

Нагадаємо, що будівля поруч із Спеціалізованою дитячо-юнацькою школою з фехтування олімпійського резерву у лютому почала завалюватисяВрешт-решт небезпечний об'єктпочали розбирати, та він завалився. Поруч розташована фехтувальна школа також дала тріщини.

З міського бюджету пообіцяли виділити на її ремонт майже 900 тисяч гривень. Уряд виділив 13 мільйонів на будівництво фехтувальної школи у Миколаєві.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв