ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стали відомі подробиці перекриття траси Н-14 на Миколаївщині

Люди ходять по пішохідному переходу у селі Водяно-Лорино, не даючи їхати машинам
Depo.Миколаїв
12 лютого 2016 11:38
ФОТО: depo.ua
Стали відомі подробиці перекриття траси Н-14 на Миколаївщині
Стали відомі подробиці перекриття траси Н-14 на Миколаївщині

Жителям села Водяно-Лорино набридли фури, які їздять у них під вікнами будинків по дорогам села. Фактично іншого шляху у важковаговиків немає, оскільки кіровоградська траса Н-14 розбита, а об'їзної немає.

Як повідомила Depo.Миколаїв в.о. голови Єланецької РДА Ольга Гуліна, село Водяно-Лорино є невеликими, і до того ж воно знаходиться у впадині, що туди стікається вода. Основний поток вантажного транспорту траси Н-14 (Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв - ред.) припадає на Водяно-Лорино, адже іншого шляху - об'їздного - немає.  "Дороги там взагалі немає, не скажеш, що це взагалі дорога, там одні вибоїни", - розповідає Гуліна.

Відлига все погіршила. В.о. голови РДА зазначає, що фури почали проїжджати фактично під будинками місцевих, школами і дитячими садами. Пройти тепер неможливо. Тому люди вже не витримали і перекрили трасу у селі. Вони ходять по пішохідному переходу.

Зазначимо, що траса Н-14 є дорогою державного значення. Про її жахливий стан вже давно говорять, але до ремонту справа так і не доходила. В результаті страждають мешканці села. До учасників "пішоходної акції" приїхали правоохоронці, депутати, представники адміністрації. За словами Гуліної, людям будуть пояснювати, що ремонт дороги заплановано на 2016 рік. 

"Дамо людям пояснення, що надо дорогою працюють, є проект. Але це питання часу, а людям хочеться сьогодні - треба ідти в магазин, на роботу, до школу. Люди знають, що ремонт в проекті, але хто будет робити її зимою", - зазначає Гуліна.

Вона додає: схвильовані не тільки жителі Водяно-Лориного, а й сусіднього села Возсіятське, які теж переживають, що їхню дорогу також розіб'ють.

Нагадаємо, що на Миколаївщині місцеві жителі перекрили трасу Н-14 у селі Водяно-Лорино сьогодні, 12 лютого.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв