Миколаївські дорожники та депутати обмінялися обвинуваченнями в затягуванні ремонту доріг

Служба автодоріг виправдовуються, що більшу частину оголошених тендерів скасували, депутати з посилаються на внутрішні конфлікти у САД
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївські дорожники та депутати обмінялися обвинуваченнями в затягуванні ремонту доріг
Миколаївські дорожники та депутати обмінялися обвинуваченнями в затягуванні ремонту доріг

Служба автодоріг України використала на сьогодні лише 53 млн грн, хоч з бюджетів різних рівнів та за рахунок кредитів акумулювали більш ніж 600 млн. Про це сьогодні, 23 вересня, під час позачерговій сесії Миколаївської облради заявив начальник обласного управління інфраструктури Едуард Волошинович, повідомляє Depo.Миколаїв.

Причиною повільного освоєння коштів на ремонт доріг Волошинович вважає постійне блокування проведення тендерів в Службі автодоріг, де є внутрішні конфлікти.

За словами в.о. голови ОДА В'ячеслава Боня, відповідати за стан доріг має балансоутримувач - Служба автодоріг. Екс-комуністка, а нині депутат від "Нової держави" Тетяна Демченко, заявила, що дорожники витрачають лише 1% коштів на ремонт доріг у місяць.

Тим часом в.о. начальника САД Микола Шульга в затягуванні ремонту доріг звинуватив самих депутатів облради, які заважають працювати дорожникам: роблять гучні заяви, критикують, вимагають постійних звітів.

Шульга повідомив, що зараз вже відремонтували ділянки та забезпечили проїзд на трасах Т-15-04, Т-15-08, М-13, а також на Н-11 на ділянці від межі області до Новополтавки. За його словами, за два минулих місяці було оголошено 18 тендерів. Проте 13 з них були відхилені через одного учасника або через відсутність чи невідповідності необхідної документації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв