ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Щоб в Єланецькому районі нарешті з'явилась дорога, потрібно 4 млн грн

Місцеві жителі скаржаться, що "вбивають" свої автомобілі та ризикують життям дітей, пересуваючись трасою
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
Щоб в Єланецькому районі нарешті з
Щоб в Єланецькому районі нарешті з'явилась дорога, потрібно 4 млн грн

Дороги в Миколаївській області одні з найгірших в усій Україні. Місцеві мешканці вже втомилися просити та вимагати ремонту. Жителі Єланеччини називають місцеву дорогу напрямком, повідомляє Depo.Миколаїв.

Люди втомилися від обіцянок влади хоча б залатати дорогу, бо в період дощів вона перетворюється на суміш з розбитого асфальту та багна: "Можете полюбуватися на дорогу, якою нам доводиться їздити щодня. Ми просто вбиваємо свої автомобілі та ризикуємо життям дітей, коли виникає потреба відвідати районну лікарню чи просто виріши власні справи". 

Щоб в Єланецькому районі нарешті з'явилась дорога потрібно 4 млн грн - фото 1

В коментарях Depo.Миколаїв голова Єланецької РДА Ольга Гуліна повідомила, що ремонт траси Р-55 на відрізку "Новий Буг - Вознесенськ" планують провести вже в цьому році. Завтра на сесії з бюджету району мають виділити 300 тис.  грн на фінансування ремонту. Ще 200 тис. мають виділити селищні та міські ради. 

"Завтра в нас буде сесія, ми виділяємо 300 тисяч з районного бюджету. Пройдуть сесії селищних та міських рад, які виділять ще 200 тисяч. Це на ремонт однієї дороги Р-55 (Новий Буг - Вознесенськ). Ці кошти безпосередньо виділяються з районного бюджету, всі інші кошти виділяють сільські ради в межах під'їзду до своїх населених пунктів", - повідомила Гуліна.

Щоб в Єланецькому районі нарешті з'явилась дорога потрібно 4 млн грн - фото 2

Голова РДА додала, що загалом на ремонт дороги Р-55 потрібно близько 4 млн грн, з бюджетів буде виділено  500 тисяч, звідки взяти ще 3,5 млн грн для якісного ремонту дороги чиновниця не повідомила. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв