Сесію Миколаївської облради перенесли на 23 вересня

Депутати хочуть заслухати на засіданні звіт в.о. голови ОДА В’ячеслава Боня
Depo.Миколаїв
14 вересня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
Сесію Миколаївської облради перенесли на 23 вересня
Сесію Миколаївської облради перенесли на 23 вересня

В понеділок, 12 вересня, керівники фракцій Миколаївської обласної ради зібрались на робочу нараду. Іще раз узгоджувались питання порядку денного та проекти рішень, запропоновані на розгляд позачергової сесії Миколаївської обласної ради. За відсутності Вікторії Москаленко ( вона перебуває у відрядженні), головував на засіданні її перший заступник Михайло Соколов, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради.

 Він повідомив учасників наради, що Вікторією Москаленко, на вимогу 26 депутатів Миколаївської обласної ради, підписано розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради на 23 вересня 2016 року. Такий термін обумовлений зайнятістю виконуючого обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслава Боня 16 вересня.

Саме на цій даті попередньо наполягали ініціатори скликання засідання. Додатково Михайло Соколов пояснив, що у відпустці перебуває і начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Маргарита Капуста,звіту якої зажадали представники депутатського корпусу Миколаївської обласної ради. Протягом засідання вносились пропозиції та доповнення до запропонованого порядку денного позачергового засідання.

Керівник фракції "БПП" Сергій Чорний ініціював розгляд у сесійній залі питання розподілу шкільних автобусів, придбаних коштом державного та обласного бюджетів. За його інформацією в Доманівському районі не всі школи, які передали техніку до лав Збройних Сил, отримали новий транспорт. Мовляв, на місцях вже вручені автобуси розподіляються виключно на розсуд голів районних державних адміністрацій та голів районних рад.

Вкрай важливим вважає порушене колегою питання і Володимир Луста – керівник фракції "Наш край". Він висловився на підтримку Сергія Чорного і необхідності опрацювання даного питання в сесійному форматі. Депутат Миколаївської обласної ради Вадим Олабін озвучив пропозицію в рамках звіту виконуючого обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслава Бонь зажадати інформацію стосовно заходів запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней в регіоні.

Володимир Фроленко – керівник фракції "Опозиційного блоку" у світлі останніх подій із завезенням до Миколаєва сміття зі Львову, запропонував запросити на засідання сесії Миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича. Представники депутатського корпусу Миколаївської обласної ради висловлюють категоричне невдоволення розпорядженням миколаївського міського голови. Це стане предметом обговорення у сесійній залі. За результатами сьогоднішнього засідання буде підготовлено графік роботи постійних комісій. Адже серед питань порядку денного і розгляд змін до бюджету Миколаївської області. За декілька днів відбудеться чергова нарада керівників фракцій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв