Сергій Дерев'янченко нокаутував екс-чемпіона світу за версією IBF

Вихованець миколаївського боксу тепер має статус офіційного претендента на титул чемпіона світу за версією IBF в середній вазі
Depo.Миколаїв
24 липня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Сергій Дерев
Сергій Дерев'янченко нокаутував екс-чемпіона світу за версією IBF

30-річний вихованець миколаївського боксу Сергій Дерев'янченко (9-0, 7 КО) здобув блискучу перемогу в бою з екс-чемпіоном світу за версією IBF в середній вазі 42-річним австралійцем Семом Соліманом (44-14, 18 КО), нокаутувавши його в другому раунді, передає Depo.Миколаїв.

Уже в першому раунді Дерев'янченко відправив Солимана в нокдаун ударом правою, а в середині другого повторив цю процедуру знову, а потім брутально зрубав австралійця лівим хуком в підборіддя - нокаут.

Перемога над австралійцем звела Дерев'янченко в статус офіційного претендента на титул чемпіона світу за версією IBF в середній вазі, яким зараз володіє боксер з Казахстану Геннадій Головкін (35-0, 32 КО).

Відзначимо, однак, що Головкін тільки три місяці тому захищав свій титул в бою проти офіційного претендента за версією IBF (Уейда) Домініка, тому розраховувати на бій з казахським чемпіоном до квітня наступного року Дерев'янченко навряд чи варто.

Втім, це, можливо, тільки на краще - у Сергія буде час провести ще пару боїв проти хороших суперників і набратися необхідного досвіду перед боєм з Головкіна.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв