Сєнкевич підтримав законопроекти щодо впровадження "електронного квитка"

За допомогою єдиного електронного засобу місто матиме можливість надавати послуги, проте поки є законодавчі обмеження
Depo.Миколаїв
7 жовтня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич підтримав законопроекти щодо впровадження "електронного квитка"
Сєнкевич підтримав законопроекти щодо впровадження "електронного квитка"

11 мерів українських міст попросили листами прискорити ухвалення закону "електронного квитка". Серед них і міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Про це написала у "Фейсбуці" в.о. заступника мера Дніпра Яніка Мерило, повідомляє Depo.Миколаїв.

За її словами, Мінінфраструктури та його очільник Володимир Омелян готові підтримати законопроект. Поки для запуску "електронного квитка", тобто можливості сплачувати єдиним електронним засобом, наприклад, пластиковою картку, є законодавчі обмеження. Тому міста не мають достатньо повноважень для регулювання транспортних послуг, пільг та іншого. Ще одне обмеження впровадження е-квитка - вимога при кожній транзакції видавати фіскальний чек.

Мерило зазначила, що 11 мерів міст міст підписали звернення з проханням ухвалити два законопроекти, які дадуть значну можливість запустити електронну оплату в транспорті, метро, ​​електротранспорті, автобусах. Звернення підписали мери Дніпра, Львова, Миколаєва, Черкас, Вінниці, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Житомира, Кам'янець-Подільського та Херсона, але обмеження стосуються всіх міст.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв