Сєнкевич назвав противників львівського сміття у Миколаєві сепаратистами

Сєнкевич заявив, що політичні діячі, які критикують його рішення про вивантаження львівського сміття, це ханжі, які підтримують сепаратизм
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич назвав противників львівського сміття у Миколаєві сепаратистами
Сєнкевич назвав противників львівського сміття у Миколаєві сепаратистами

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив, що ті політичні діячі, які критикують його рішення про вивантаження на миколаївському полігоні ТПВ львівського сміття, це ханжі, які підтримують сепаратизм. Про це він повідомив під час своєї прес-конференції, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Мер розповів, що той договір, який уклав полігон ТПВ з градоначальником Львова Андрієм Садовим, визначав, що сміття везтимуть до 30 вересня, в кількості 4-5 машин в день. Кром того, він зазначив, що обсяг львівського сміття, які передбачається ввезти в нашу область, дорівнює півтораденній нормі ТПВ з Миколаєва.

За словами Сєнкевича, деякі політичні діячі спеціально розкрутили цю тему для свого піару і тепер намагаються зіпсувати його політичний імідж. Він назвав таких політиків ханжами, які не хочуть будувати єдину цілісну державу.

"Ці діячі показують себе як політичні ханжі. Просто політичне ханжество стало трендом в деяких українських містах, коли ми заявляємо про те, що Україна - єдина, всі за одного... Але коли виникає в одному з регіонів країни проблема, екологічна катастрофа, все відмовляються, замість того, щоб допомагати", - сказав Сєнкевич.

Далі мер звинуватив всіх миколаївців, які критикують його скандальне рішення, в тому, що такі люди не готові створювати єдину країну і назвав загальну картину, яка склалася в Миколаєві через цієї проблеми, сепаратизмом.

"Хочу звернути увагу всіх, що політики, які сьогодні намагаються спекулювати на цій темі, насправді показали своє справжнє обличчя. Справжнє обличчя ханжі і людей, які не готові працювати для того, щоб дійсно створювати єдину державу. Я називаю це не більше, ніж сепаратизм", - зазначив мер.

Крім цього стало відомо, що після скандалу, що розгорівся, мер Львова Андрій Садовий припинив постачання сміття. Сьогодні на полігоні ТПВ були заблоковані 4 сміттєвоза, які прибули до Миколаєва.

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв