Сєнкевич доручив припинити перевірки ярмарку на Колодязній

Одні депутати наполягали, що поліція тероризує торгівці, інші пропонували провести громадські слухання з приводу ринку
Depo.Миколаїв
29 вересня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич доручив припинити перевірки ярмарку на Колодязній
Сєнкевич доручив припинити перевірки ярмарку на Колодязній

Ярмарок на вул. Колодязній більш не перевірятимуть. Таке рішення погодився ухвалити мер Олександр Сєнкевич під час сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Опоблоківець" Олег Солтис заявив, що адміністрація Центрального району спільно з санстанцією та поліцією перевіряють ярмарок на вул. Колодязній, що він розцінює як побори. У торгівців, за словами "опоблоківця", вимагають медичні книжки та документи на продукцію. "Як це розуміти, що у бабусі, яка приїхала з села продати курку або лоток яєць вимагати медичну книжку", - сказав депутат.

Солтис просив мера заборонити будь-які перевірки ярмарку на Колодязній, адже вони провокують людей на соціальний бунт. За словами мера, до нього неодноразово зверталися незадоволені ярмарком жителі найближчих будинків. Міський голова запропонував Солтису пройтися по будинкам від 6-ї до 3-ї Слобідської та опитати мешканців, провести так звані громадські слуханя.

Депутат від "Самопомочі" Тетяна Суслова зауважила, що люди зараз роблять запаси овочів на зиму. Тому доцільно було б дозволити зараз ярмарок, а громадські слухання провести взимку, щоб миколаївці вирішили, чи потрібна їм така торгівля. Аналогічну думку висловив "опоблоківець" Ігор Копійка, який пригадав, що Колодязна входить до його округу. За його словами, адміністрації району потрібно доручити наводити лад після ярмарку.

Зауважимо, депутат Сергія Кантор від "Нашого краю" нагадав депутатам, що вже який раз говорили про необхідність починати сесію вчасно - цього разу вона стартувала з 17-хвилинним запізненням, - а також всі питання, яких не було в порядку денному, розглядати в кінці засідання. 

Проте на початку засідання дали слово і продавцям. За їх словами, за останні 10 років не було скарг на ярмарок, і ніхто не труївся. Туди в основному приходять пенсіонери та інваліди, які не мають можливості їхати далеко.

Врешті-решт Сєнкевич погодився підготувати проект рішення про звернення в адміністрацію Центрального району з вимогою заборонити їм проводити будь-які перевірки на Колодязній.

Нагадаємо, що перед засіданням сесії пікетували проти закриття ярмарку на Колодязній.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв