ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські ЗМІ роздули з зупинки Южно-Української АЕС катастрофу світового масштабу

Жахіття про екологічну катастрофу, яка має статися в Україні розвіяли миколаївські енергетики
Depo.Миколаїв
4 квітня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
Російські ЗМІ роздули з зупинки Южно-Української АЕС катастрофу світового масштабу
Російські ЗМІ роздули з зупинки Южно-Української АЕС катастрофу світового масштабу

Нещодавно для ремонту було на добу призупинено роботу трьох енергоблоків Южно-Української АЕС. Російські ЗМІ скористалися цим фактом, щоб в черговий раз продемонструвати всю свою фантазію. Відповідний сюжет зняла телекомпанія "Росія 24", повідомляє Depo.Миколаїв.

Журналісти жахали телеглядачів повідомленням про те, що скоро три області України залишаться без електрики: "Найближчим часом в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях України можуть початися перебої з електрикою. Не працюють всі три енергоблоки Южно-Української АЕС".

Головною причиною зупинки російські ЗМІ називають використання американського палива замість російського, що може "привести до екологічної катастрофи": "А ось українські екологи вважають: ситуація критична... І ось важливий момент: на цій АЕС в якості палива використовувалися тепловиділяючі збірки російської конструкції. Однак останнім часом українці віддали перевагу купувати американські збірки фірми Westinghouse, а вони принципово відрізняються від російських. І ось в цьому - дуже велика небезпека. Російські фахівці попереджали про це, але марно". 

На щастя, російські вигадки про Южно-Українську АЕС так і залишилися продуктом хворої уяви, тому фахівці атомної станції відзняли свій сюжет, що викриває брехню російських журналістів. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв