ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ремонтом злітної смуги аеропорту "Миколаїв" може зайнятися іранська компанія

Миколаївська облрада підписала Меморандум з компанією "Ghadi Holding"
Depo.Миколаїв
13 квітня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
Ремонтом злітної смуги аеропорту "Миколаїв" може зайнятися іранська компанія
Ремонтом злітної смуги аеропорту "Миколаїв" може зайнятися іранська компанія

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко підписала Меморандум з іранською компанією "Ghadi Holding", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради. 

Сьогодні, 13 квітня, голова обласної ради Вікторія Москаленко зустрілася з керівником іранської компанії "Ghadi Holding" Хосейном Гаді. Під час зустрічі обговорили питання співпраці в сфері застосування нових технологій в дорожній сфері. Відзначимо, що вчора іранська делегація вже зустрілася з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем і обговорили питання застосування нових технологій зокрема на миколаївських мостах.

"Була приємно здивована тими технологіями, які сьогодні розробляються вашою компанією. Я вважаю за цим майбутнє, рада, що наш Меморандум передбачає співпрацю в дорожній сфері. Ознайомившись з законодавством і технологією, я вірю, що в найближчому майбутньому ми почнемо реалізацію планів згідно з умовами договору. Для нашої області дуже актуальна тема ремонту доріг, цьому питанню депутатський корпус приділяє особливу увагу. Тому будь-яка методика, яка буде краща, ніж існуюча, повинна використовуватися", - сказала Вікторія Москаленко.

У свою чергу, Хосейн Гаді зазначив, що часто подорожує по інших країнах, але Миколаїв йому дуже сподобався: "Миколаїв тепле місто, з великим потенціалом. В Україні багато ресурсів, які не закінчаться. Я сподіваюся на подальшу співпрацю між нашими країнами в різних сферах".

Також він розповів про компанію і нові технології: "Наша компанія - це великий холдинг, який включає в себе компанії, які працюють в сфері інженерії та виробництва матеріалів. У нас великий досвід роботи в Ірані та інших країнах. Дуже важливо, не тільки розробити проект, а й надалі контролювати процес виконання робіт. Ми готові підтримувати будь-які проекти, які буде виконувати наша компанія".

За словами першого заступника голови облради Михайла Соколова, іранська делегація вже вивчила стан траси Н-11, Н-14, Інгульський міст і навіть злітно-посадкову смугу миколаївського аеропорту: "Сподіваюся, що ви відчули обстановку потенційного партнерства".

У Меморандумі відзначені наміри про співпрацю в сфері ремонту та капітального будівництва доріг області, в тому числі злітної смуги миколаївського аеропорту із застосуванням нових технологій. В рамках Меморандуму передбачено інспектування стану доріг та виконання ходу робіт.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв