Ремонт не допоможе, - начальник миколаївської Укртрансбезпеки про вагові комплекси

Наразі жоден ваговий комплекс на Миколаївщині не працює
Depo.Миколаїв
10 червня 2016 16:47
ФОТО: depo.ua
Ремонт не допоможе, - начальник миколаївської Укртрансбезпеки про вагові комплекси
Ремонт не допоможе, - начальник миколаївської Укртрансбезпеки про вагові комплекси

Вагові комплекси на Миколаївщині постійно виходять з ладу і з ними неможливо працювати. Про це під час сьогоднішнього засідання сесії облради розповів керівник Укртрансбезпеки в Миколаївській області Сергій Кривошапко, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Кривошапко, вагові комплекси, які були закуплені облрадою, на сьогоднішні вже зламані, і знаходяться на ремонті. Він зазначив, що виробник цих комплексів з китайськими приладами не найбільш сумлінний. 

Начальник Укртрансбезопасності підтвердив слова керівника Служби автодоріг про те, що зараз жоден з вагових комплексів не працює, а працівники ведуть тільки документальний контроль. Кривошапко попросив депутатів розглянути питання про закупівлю вагового комплексу, який повинен відповідати європейським нормам і всім міжнародним технічним стандартам.

"Ми намагаємося їх відремонтувати спільно зі Службою автодоріг, але це все "фількіна робота". Він (комплекс - ред.) виконав свій робочий процес і непридатний для використання. Ми його будемо ремонтувати п'ять-шість разів, а він буде зупинятися", - поскаржився керівник Укртрансбезопасності.

За його словами вагові комлпекси неякісні. Це залежить від виробника: найкращими серед них він назвав Англію, США і Швецію. Орієнтовна вартість таких комплексів становить 50-60 тисяч євро. Кривошапко додав, що зараз в Мінінфраструктури проводиться тендер на закупівлю нових вагових комплексів, проте сама процедура триває занадто довго, і комплекси можуть "прибути на місця" тільки до кінця року - взимку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв