Призначення Савченка головою Миколаївської ОДА вирішене президентом, - ЗМІ

Народний депутат Олексій Савченко залишився єдиним претендентом на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації

Народний депутат Олексій Савченко залишився єдиним претендентом на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це "Новинам-N" стало відомо з джерел в Адміністрації Президента, передає Depo.Миколаїв.

"Імовірність призначення Савченко становить понад 90%, - повідомило джерело. - По суті, на сьогоднішній день залишилася тільки одна проблема - конкурс на заміщення посади губернатора, який ніхто ніколи в Україні не проводив".

Проте, за конкурсом, без конкурсу питання про призначення Савченка вирішене і затверджене Президентом. Перспективи роботи Савченко на посаді губернатора в Адміністрації президента оцінюють загадково-іронічно: "Вам не подобався Меріков? Тепер спробуйте пожити при Савченко".

На минулому тижні потенційний миколаївський губернатор "засвітився" в ЗМІ, поспілкувавшись в журналістом видання "Інформатор". Відео спілкування Олексія Савченко з журналістом пропонуємо увазі наших читачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв