ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент присвоїв ім'я героя АТО десантному кораблю "Кіровоград"

Загиблий герой – командир морського центру спеціального призначення Юрій Олефіренко
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Президент присвоїв ім
Президент присвоїв ім'я героя АТО десантному кораблю "Кіровоград"

Президент Петро Порошенко присвоїв ім'я Юрія Олефіренка середньому десантному кораблю "Кіровоград" 5 бригади надводних кораблів Південної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА. 

У відповідному Указі Президента зазначається, що рішення про присвоєння кораблю імені капітана І рангу Юрія Олефіренка було ухвалене зважаючи на його особливі заслуги перед Батьківщиною та зразкове виконання навчально - бойових завдань екіпажем корабля.

"Незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм флотського спецназу, морських піхотинців, виявлені під час оборони Донбасу, є прикладом виняткової військової звитяги і честі. Захищаючи Донбас та його морську перлину – Маріуполь, військові моряки вписали чимало героїчних сторінок у літопис Української держави", - наголосив Петро Порошенко під час виступу, висловивши тверде переконання, що загиблий герой – командир морського центру спеціального призначення Юрій Олефіренко достойний вшанування і того, щоб його ім’я з’явиться на борту бойового десантного корабля.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв