Після смертельного отруєння горілкою миколаївців просять повідомляти про фальсифікат

Медики нагадують, що вживання метилового спирту, яким і отруїлися люди, навіть в невеликій кількості може призвести до смерті
Depo.Миколаїв
30 вересня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
Після смертельного отруєння горілкою миколаївців просять повідомляти про фальсифікат
Після смертельного отруєння горілкою миколаївців просять повідомляти про фальсифікат

Протягом тижня в Миколаєві зареєстровано п'ять випадків отруєння фальсифікованими алкогольними напоями з летальним кінцем. Міська влада з поліцією, податківцями та медиками провели нараду і закливають повідомляти про фальсифікований алкоголь.

Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради. Всі випадки отруєння та смертей зареєстровані в мікрорайоні Тернівка. У крові померлих виявлено метанол. 28 вересня під головуванням віце-мера Юрія Степанця відбулася нарада з представниками поліції, ДФС в Миколаївській області, управління охорони здоров'я, Держпродспоживслужби, управління боротьби з економічними злочинами в Миколаївській області стосовно випадків отруєння мешканців міста фальсифікованими алкогольним напоями.

"Під час наради визначено основні завдання для міських служб, направлені на проведення широкої роз'яснювальної роботи серед населення та на виявлення фальсифікованої алкогольної продукції з метою попередження нових випадків отруєння", - йдеться в повідомленні.

Миколаївців попереджають про небезпеку вживання фальсифікованих та підозрілих алкогольних напоїв за заниженими цінами, в тому числі і на розлив. "Випадкове вживання метилового спирту, навіть у невеликій кількості, призводить до погіршення роботи всіх систем організму. Для цього необов'язково випити дві-три склянки рідини, деяким достатньо всього 30 мл речовини. Смертельна доза - не більше 100 мл. Не варто експериментувати над організмом, адже навіть ті, що вижили, найчастіше стають інвалідами", - повідомили у міськраді.

Разом з тим акцентується, що роздрібна ціна горілки не може бути нижчою ніж 54,90 грн. Миколаївців у разі виявлення фактів реалізації горілчаних виробів за нижчою ціною або встановлення місць, де здійснюється реалізація алкогольних напоїв сумнівного походження на розлив, звертайтесь до Головного управління Державної фіскальної служби України в Миколаївській області за телефонами: 0512-50-18-86, 0512-50-18-66, факс: 0512-37-06-10.

Нагадаємо, що правоохоронці затримали реалізаторів смертельної оковитої.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв