Перевізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховаються вдень

Маршрутники знайшли час, коли Укртрансбезпека їх не контролює, і по-тихеньку відправляють рейси
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua
Перевізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховаються вдень
Перевізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховаються вдень

На миколаївському автовокзалі-"невидимці", про якого дізналися вже в Мінінфраструктури, останніми днями стало спокійно. Нелегальні маршрутки "на Одесу" припинили працювати вдень. Але активісти дізналися, яку перевізники відшукали "лазівку". Про це написав у "Фейсбуці" голова Центру антикорупційних розлідувань Денис Барашковський, повідомляє Depo.Миколаїв.

Маршрутки-нелегали "на Одессу" ховаються вдень, тобто в робочий час "Укртрансбезпеки", яка має слідкувати за дотриманням законності на скандальній зупинці. Працюють перевізники з 5:30 до 8 ранку, а потім після 18:00. "Звичайно ж це для них не зручно, тому їдуть до Києва "рішали", дзвонять старі друзі і шукаються варіанти", - пише Барашковський.

Ось так маршрутники відправлялися о 6:50.

Перевізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховають вдень

А так було на зупинці о 12:30

Перевізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховають вденьПеревізники на миколаївському автовокзалі-"невидимці" ховають вдень

Барашковський акцентує, що начальники "Укртрансбезпеки" у Миколаєві "лінувалися" наводити порядок, можливо і не просто так: Леонід Костенко заявляв, що це не їхня функція, все по закону, але кілька штрафів нелегалів завжди під рукою. Потім керував місцевою УТБ Сергій Кривошапко зі словами: "Ось ви легалізує зупинку як міську, і ми наведемо порядок". 

Після того, як зупинку легалізували і виконком заборонив відправку незаконних маршруток, новий начальник Сергій Зелінський також нічого не зробив з "невидимкою": "Мені б день простояти, та ніч протриматися, не чіпайте мене, у мене все так було добре в Києві. І все", - так характеризує його роботу Барашковський.

Він додає, що приблизно на десятий день після приїзду начальника Управління організації державного нагляду на автомобільному і міському електротранспорті Олександра Гринюка нелегали припинили відправку у робочий час. Проте потрібно працювати і надалі та посилювати контроль місцевих перевізників.

Яка була ситуація на автовокзалі-"невидимці" взимку читайте тут

Нагадаємо, що виконком заборонив відправку маршруток з нелегального автовокзалу, проте перевізники ігнорували це рішення. Потім автовокзал-"невидимка" контролюватиме заступник міністра інфрастуруктури.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв