Патрульні Миколаєва запропонували убезпечити аварійні дороги новою розміткою з термопласту

Свою пропозицію поліцейські направили міському голові Олександру Сєнкевичу
Depo.Миколаїв
10 листопада 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
Патрульні Миколаєва запропонували убезпечити аварійні дороги новою розміткою з термопласту
Патрульні Миколаєва запропонували убезпечити аварійні дороги новою розміткою з термопласту

Для покращення оснащення нерегульованих пішохідних переходів, де зареєстровано зростання кількості ДТП, патрульні направили пропозицію міському голові щодо нанесення червоно-білої розмітки із термопласти. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Охоронці порядку запропонували, крім розмітки, ще встановити дорожні знаки та світодіодне освітлення. Ці заходи пропонують провести на наступних ділянках: проспект Богоявленський, 320, проспект Центральний, 23, проспект Миру 1/1, проспект Миру 17 г, вулиця Велика Морська 13, вулиця Космонавтів, 68, вулиця Курортна,3 перехрестя проспекту Центрального та вулиць Водопровідна, Фалєєвська, Лягіна, 1 Слобідська, перехрестя вулиці Нікольська та вулиці Фалєєвська, вулиці Погранична та вул. 1 Слобідська, вулиці Велика Морська та вулиці Фалєєвська, перехрестя вулиці Велика Морська з вулицями Декабристів та Шнеєрсона, вулиці Кузнецька та вулиці 1-а Слобідська.

В той же час місцевий активіст Евген Воловий у "Фейсбуці" зазначив, що така стурбованість дуже несвоєчасна. Він аргументував, що на даний момент немає можливості наносити розмітку через поточні погодні умови. Тому все це стане можливим тільки у наступному сезоні: "Нагадаю, що холодним пластиком можна/треба малювати тільки там, де поверхня відповідає ДСТУ, тобто дорога після капітального ремонту або просто в дуже хорошому стані, не потребує ремонту в найближчі 3-5років. p.s. на даний момент можна зробити освітлення, що знизить аварійність", - додав активіст.

Раніше повідомлялося, що миколаївські патрульні порадили Сєнкевичу встановити світлофори на аварійних ділянках.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв