Облрада визнала ситуацію на дорогах Миколаївщини надзвичайною

Рішення стосується п'яти автодоріг в області
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
Облрада визнала ситуацію на дорогах Миколаївщини надзвичайною
Облрада визнала ситуацію на дорогах Миколаївщини надзвичайною

Те, у якому стані перебувають автошляхи Миколаївщини, облрада визнала надзвичаною ситуацію техногенного характеру. Таке рішення ухвалили сьогодні, 26 липня, на позачерговій сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Рішення облради стосується трас Н-11 "Дніпро (Дніпропетровськ) - Миколаїв" через місто Кривий Ріг, Н-14 "Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв", М-13 "Кропивницький (Кіровоград) - Платонове", Р-55 "Вознесенськ - Новий Буг" і Р-75 КПП "Тишково" -Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка". Депутати вирішили звернутися до Кабміну, Ради нацбезпеки і оборони України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Укравтодору щодо термінового створення комісії в Миколаївській області, щоб визначити ступінь і рівень небезпеки на дорогах.

Слід додати, що начальник ДСНС у Миколаївській області Максим Грицаєнко зауважив, що спочатку потрібно зробити висновки комісії, а потім визнавати ситуацію надзвичайною. Але йому відповіли, що фактів про жахливий стан доріг вистачає, зокрема у ЗМІ.

На "ліквідацію" такої надзвичайної ситуації виділяються кошти з резервного фонду Державного бюджету України. Зауважимо, що у березні минулого року облрада ухвалювала рішення "Про стан доріг загального користування в Миколаївській області та перспективи вирішення проблемних питань, пов'язаних з їх ремонтом і реконструкцією". Однак жодних результатів це не дало, дороги стали ще більш "вбитими".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв