Обіцянки-цяцянки: у Миколаєві демонтують лише половину "подзвонишок"

В центрі міста з 247 "будок" залишиться 100, а в Інгульському районі демонтують лише 24 МАФи
Depo.Миколаїв
4 жовтня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
Обіцянки-цяцянки: у Миколаєві демонтують лише половину "подзвонишок"
Обіцянки-цяцянки: у Миколаєві демонтують лише половину "подзвонишок"

У Миколаєві майже вдвічі скоротили кількість "подзвонишок" на вулицях міста. Підготовка схем розміщення МАФів входить в завершальний етап, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Андрій Єрмолаєв, передає Depo.Миколаїв.

Лише в Інгульському районі кількість кіосків зменьшиться з 55 до 31: "У Інгульському районі вже підписаний підсумковий протокол наради з власниками кіосків "Подзвони". Кількість "позвонішек" в районі скорочено майже в 2 рази з 55-ти до 31-ої. Закінчується робота і по Заводському району, де кількість кіосків, також, значно зменшиться. Власникам "позвонішек" дають невеликий термін для розстановки своїх кіосків відповідно до схеми, потім все зайве приберуть районні адміністрації. І процес збирання уже пішов з сьогоднішнього ранку. Працює Заводська адміністрація, прибирають закриті будки і все що стоїть не за схемою, так само "під роздачу" потрапляють і ковбасні кіоски. Об'єкти, що залишилися укладуть з районними адміністраціями договори на прибирання прилеглої території. І будуть чекати розробки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд".

Хоч раніше влада обіцяла повність звільнити місто від "будок", Єрмолаєв вважає і цей результат перемогою: " P.S. Звичайно, деякі скажуть зрада не всі будки прибрали, але як на мене, так все-таки трохи перемога. З 2011 року міська влада вела безрезультатну боротьбу з "позвонишками", часто лише на словах, іноді демонтували їх з вулиць в тому числі і з Соборної, а вони поверталися, іноді чиновників ловили на хабарах за кришування будок. Тепер, зауважте, Соборна чиста і 100 кіосків це не 247". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв