Нова Врадіївка: Жителі Кривого Озера давно страждали від свавілля поліції

Місцеві скаржаться на побиття правоохоронцями, на яких не бачили сенсу скаржитися
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Жителі Кривого Озера давно страждали від свавілля поліції
Нова Врадіївка: Жителі Кривого Озера давно страждали від свавілля поліції

Застосування насилля для співробітників Кривоозерського райвідділку, де працюють поліцейські, причетні до вбивства місцевого жителя Олександра Цукермана, - не дивина. Місцеві розповідають, як страждали останні декілька тижнів від рук правоохронців. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Надзвичайні новини".

Володимир ледь вирвався від оскаженілих правоохоронців, які накинулися на нього через адміністративне правопорушення. Провина чоловіка в тому, що справляв нужду на вулиці. "Під'їхала міліція, скрутила мені руки. Почала мене бити. Навіть не представилися, ні корочки не показували, нічого. Я розумію - штраф, так. Але не протягувати руки", - каже Володимир Кравченко.

16-річного Ярослава кілька днів тому копи переслідували і намагалися збити поліцейським авто. Тоді підліток ввечері повертався додому на мопеді зі своєю дівчиною. "Вони почали мене машиною зіштовхувати на узбіччя. І після цього я упав в рів. Потом я встав, він на мене вискакує, штовхає в груди, починає мене притискати до землі і замахуватися уже бити. Там уже просто почала кричати дівчина: не бийте його, не чіпайте його", - розповідає Ярослав Томачинський, який постраждав від місцевих правоохоронців.

Місцеві розповідають, що не бачили сенсу скаржитися на правоохоронців.

Нагадаємо, що Хатія Деканоїдзе призначила новим начальником Кривоозерського відділу поліції командира роти матрульної поліції Миколаєва.

Повну хронологію подій у Кривому Озері читайте тут:Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв