Нова Врадіївка: в апеляційному суді коп-АТОшник заявив, що не бив Цукермана

В ході засідання Микола Хоменка заявив, що в момент побиття брав покази у матері загиблого
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: в апеляційному суді коп-АТОшник заявив, що не бив Цукермана
Нова Врадіївка: в апеляційному суді коп-АТОшник заявив, що не бив Цукермана

Сьогодні, 1 вересня, суд розглядає апеляцію на міру запобіжного заходу поліцейському-АТОшнику Миколі Хоменку, який був серед правоохоронців, які забили насмерть жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, повідомляє Depo.Миколаїв.

Напередодні Центральний суд Миколаєва відправив Хоменка на місяць під арешт, але він зажадав подати апеляцію. На відміну від невдалої апеляції Причипойди, яка проходила без його присутності, Хоменко доставили до судової зали п'ятеро конвоїрів. 

Дану справу розглядатиме колегія судей у складі Федора Дзюби, Олександра Ржепецького та Анатолія Чернявського. 

В ході судового засідання адвокат Давиденко заявив, що підозри, які висуваються Хоменку не є обгрунтованими, протоколи містять суперечності, а покази свідків різняться.  Правозахисник навіть піддав сумніву правдивість показів таксиста Трубаченка, який бачив побиття на власні очі, стверджуючи, що він стояв там, де цього видно не могло бути. 

Нова Врадіївка: в апеляційному суді коп-АТОшник заявив, що не бив Цукермана - фото 1

Сам Хоменко заявив, що не приймав участь у сутичці, не наносив тілесних пошкоджень, адже на його руках та ногах не знайшли відповідних слідів. Підсудний стверджує, що в момент побиття брав покази у матері вбитого Цукермана.  Він в черговий раз повторов, що в постраждалого стріляв водій-поліцейський Денис Ляхвацкий. Він же і побіг до машини за кийком, сліди від якого знайшли на тілі Цукермана.

Адвокат Хоменка зазначив, що АТОшник успішно пройшов переатестацію та працював в групі швидкого реагування. Він додав, що поки залишається незрозумілим, які саме дії підозрюваного кваліфікують як перевищення службових повноважень, адже Хоменко фактично не бив Цукермана. 

В свою чергу, прокурор Висоцька заявила, що доказів винуватості Хоменка вдосталь. 

На разі судді видалились до нарадчої кімнати. 

Повну хронологію події щодо вбивства у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв