Нова Врадіївка: У Кривоозерському відділі залишать працювати близько 20 "старих" копів

Наразі з працівниками поліції проводять співбесіди: шістьох вже "забракували"
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: У Кривоозерському відділі залишать працювати близько 20 "старих" копів
Нова Врадіївка: У Кривоозерському відділі залишать працювати близько 20 "старих" копів

Після гучного вбивства у Кривому Озері, до якого причетні місцеві поліцейські, весь штат відділу поліції скоротили і ввели новий. Про це під час брифінгу розповів начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції в Миколаївській області Олексій Попков сьогодні, 2 вересня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Попков зазначив, що відібрали близько 20 з тих поліцейських, що вже працювали у Кривоозерському відділі поліції: "На сьогоднішній час за указом голови Нацполіції скорочені всі посади в Кривоозерському відділенні поліції і введений новий штат. Відповідно до нового штату, вже проводяться співбесіди, поглиблене вивчення всіх працівників, які там працювали. Зараз вже відібрано з тих людей, які працювали, близько 20 поліцейських, що можуть продовжити службу. Решта будуть звільнені. Вже є, наскільки мені відомо, шість таких співробітників, які вже не потраплять в штат", - зауважив кадровик.

Крім того, за його словами, громада Кривого Озера визначатиме, кому вони довіряють з поліцейських. На співбесіди запрошують місцевих: "До цих співбесід запрошується громадськість Кривого Озера, яка вирішить, кого вони бачать у селі і до кого буде повага. Кого громадськість не вибере, вони будуть звільнені за скороченням штату", - додав Попков.

Нагадаємо, що Кривоозерський відділ поліції очолив командир роти патрульної поліції Миколаєва Олександр Горпинич.

Повну хроніку подій у Кривому Озері читайте тут. Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв