Нова Врадіївка: слідство взялось ще за трьох фігурантів вбивства в Кривому Озері

Троє із шести затриманих у справі вбивства Цукермана у Кривому Озері відсторонені від виконання обов'язків, ведуться слідчі дії
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: слідство взялось ще за трьох фігурантів вбивства в Кривому Озері
Нова Врадіївка: слідство взялось ще за трьох фігурантів вбивства в Кривому Озері

Троє із шести затриманих у справі вбивства Цукермана у Кривому Озері відсторонені від виконання обов'язків, ведуться слідчі дії (ще трьом вчора обрали запобіжний захід). Про це повідомив заступник голови Нацполіції України Костянтин Бушуєв, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "112".

"За позицією обласної прокуратури з ними (трьома підозрюваними у справі вбивства чоловіка у Кривому Озері - ред.) проводяться слідчі дії, вони відсторонені від виконання обов’язків і на території Кривого Озера чи у відділенні поліції Кривого Озера їх немає", - сказав Бушуєв.

Він зазначив, що окремих доручень у цій справі не надходило.

"Ми можемо говорити про рішення суду щодо прийняття запобіжних заходів до підозрюваних у цьому питанні (вбивства Цукермана поліцейськими у Кривому Озері)…Окремих доручень від органів прокуратури до підрозділу Нацполіції Миколаївської обл. у рамках цього кримінального провадження не надходило", - повідомив заступник голови Нацполіції.

За його думкою, у ситуації, що склалася, довіру населення до поліції можна повернути тільки в один спосіб – діяти виключно у законний спосіб.

"В цьому підрозділі кадрова ситуація неоднозначна. Дуже великий некомплект (в принципі людей не вистачає), в тому числі після атестації, який обумовлений тривалими тенденціями невизначеності керівного складу… Ключове завдання – вирішення кадрових питань, а потім будемо займатися налагодженням роботи кожного підрозділу у Миколаївській області", - розповів про проблеми у регіоні Бушуєв.

Як відомо, в ніч з вівторка на середу, 24 серпня, у райцентрі Криве Озеро Миколаївської областістався конфлікт між водієм таксі і 32-річним Олександром Цукерманом. На місце прибули поліцейські і затримали Цукермана. Очевидці заявили, що при затриманні правоохоронці почали бити чоловіка, який був у наручниках, а генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що у затриманого також стріляли. Внаслідок цього 32-річний чоловік помер. Медики встановили, що він загинув від вогнепального поранення. Зараз затримано шістьох поліцейських.

Трьом із них обрали запобіжний засіб - Дениса Ляхвацького заарештували на два місяці, старшого лейтенанта Миколу Хоменка і сержанта Олександра Причипойду на один місяць.

Повна хроніка подій у Кривому Озері тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв