Нова Врадіївка: Скандал у Кривому Озері міг розгорітися на фоні ревнощів, - ЗМІ

Місцеві почали заявляти, що нібито у дружини вбитого були теплі стосунки з таксистом
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Скандал у Кривому Озері міг розгорітися на фоні ревнощів, - ЗМІ
Нова Врадіївка: Скандал у Кривому Озері міг розгорітися на фоні ревнощів, - ЗМІ

Гучне вбивство у Кривому Озері обростає новими подробицями і версіями, з чого саме розпочався скандал, який закінчився вбивством. Так, за інформацією ТСН, трагедія розпочалася на фоні ревнощів. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, видання посилається на друга таксиста, який зараз лагодить розбите авто. Він стверджує, що доленосного дня пізно вночі на таксі додому повернувся не чоловік, Олександр Цукерман, а його дружина, у якої з таксистом, нібито, були теплі стосунки. Чоловік, який був напідпитку, вискочив із хати і накинувся на водія. 

"Вася і не чекав, приревнував і Васю бахнув. Вася потім вирвався, поки добіг до райвідділку, а ті йому кажуть, що вже наряд там. Лопатою так не б'ють, це не лопатою, це удар м'який, це швидше чиєюсь головою", - каже друг убитого.

Чи була в цій історії лопата, з якою ніби покійний кидався на поліцейських і загалом що відбувалося у провулку, відповідь на багато питань міг дати відеозапис з камери з тутешнього універсаму. Однак прокуратура вилучила це відео. Що там, не розголошують.

Тим часом шукають пістолет, який на відміну від лопати, точно був. За свідченнями поліцейських у суді, водій поліцейського авто його викинув у річку з мосту. Шансів, що його знайдуть дуже мало, кажуть рятувальники, але це головний речовий доказ, тому прочісують дно вже другу добу. "Течія, брудна вода, тяжко знайти такий маленький предмет, на такій великій відстані. Видимості практично нема", - каже працівник групи водолазно-рятувальних робіт Костянтин Лалач.

Повну хроніку подій в Кривому Озері читайте тут. Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв