Нова Врадіївка: Ще троє фігурантів вбивства Цукермана проходять по справі як свідки

В даний час всі троє перебувають на свободі, однак в Криве Озеро не повертаються в цілях власної безпеки
Depo.Миколаїв
29 серпня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Ще троє фігурантів вбивства Цукермана проходять по справі як свідки
Нова Врадіївка: Ще троє фігурантів вбивства Цукермана проходять по справі як свідки

Троє поліцейських - фігурантів "Кривоозерського вбивства", проходять у справі як свідки. Про це передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Новини-N".

Поліцейські Василь Трубаченко, Володимир Лемеха і Роман Богач проходять у справі про вбивство Олександра Цукермана в якості свідків. З матеріалів слідства випливає, що ці троє співробітників поліції прибули на місце події вже після того, як Цукермана побили і в нього стріляли. Прокуратура не вбачає підстав для пред'явлення підозри цим поліцейським в даному злочині.

У день вбивства, 24 серпня, в Кривому Озері були затримані всі шестеро. Їх доставили в Миколаїв в автозаку і тільки там слідчий виписав постанову про затримання в порядку статті 208 КПК України. При цьому були затримані всі шестеро чи троє з них - не відомо.

Вже на наступний день трьом фігурантам справи - старшому лейтенанту поліції Миколі Хоменко, сержанту поліції Денису Ляхвіцкому і сержанту поліції Олександру Причіпойді було повідомлено про підозру скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ч. 365 (Перевищення влади або службових повноважень) та ст. 115 КК України (Умисне вбивство). Центральний районний суд Миколаєва застосував всім трьом запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. А ось щодо решти трьох поліцейських поданні про застосування запобіжного заходу до суду навіть не направлялося.

В даний час всі троє перебувають на свободі, однак в Криве Озеро не повертаються в цілях власної безпеки.

Нагадаємо, вночі 24 серпня в смт Криве Озеро шестеро поліцейських по-звірячому побили до смерті на очах у матері і дитини місцевого жителя - Олександра Цукермана. В ході розслідування даної справи виявилося, що крім побиття, в загиблого ще й стріляли з травматичної зброї, через що і настала смерть. В результаті - всіх учасників побиття і вбивства Цукерман в автозаку доставили до Миколаєва, але запобіжний захід обрали лише трьом.

Трагічні події спричинили за собою і низку кадрових перестановок в ГУ НП Миколаївській області: був повністю розформований Кривоозерського райвідділу поліції, а область отримала нового начальника. Справа "Кривоозерського вбивства" називають другою Врадіївка.