Нова Врадіївка: Новий начальник обласної поліції обіцяє прозоре розслідування

Юрій Мороз анонсує нові призначення в поліції до кінця дня
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Новий начальник обласної поліції обіцяє прозоре розслідування
Нова Врадіївка: Новий начальник обласної поліції обіцяє прозоре розслідування

Новий в.о. голови управління Національної поліції в Миколаївській області Юрій Мороз пообіцяв прозоре розслідування вбивства в Кривому Озері. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на канал "112 Україна".

"Розслідування йде прозоро... Я можу запевнити, що зроблю все, що від мене залежить, щоб громадськість бачила нашу прозору роботу в цьому напрямку", - сказав Мороз.

Він додав, що довести цю справу до кінця - першочерговий крок на новій посаді. Ставить він перед собою й інші завдання: "Друге – вивчити в кожному райуправлінні, підрозділі стан справ, можливо, змінити або посилити кадровий склад. Основне моє завдання – забезпечення прав і свобод громадян та повернення довіри громадян до органів поліції", - додав він.

Мороз повідомив, що до кінця дня запропонує кадрові змін у правлінні обласної поліції. "Гарантую, що ті, кого я підберу на посади, зможуть виконати поставлені перед ними завдання", - додав він.

Нагадаємо, що Хатія Деканоїдзе призначила новим в.о. голови Нацполіції Миколаївської області екс-очільника київської міліції Юрія Мороза. Йому дали добу, щоб сформувати команду.

Повну хроніку подій у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв