Нова Врадіївка: Мати одного з поліцейських заявила, що її сина обмовили

Наталя Хоменко стверджує, що її сину нічим було бити Олександра Цукермана
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 09:06
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Мати одного з поліцейських заявила, що її сина обмовили
Нова Врадіївка: Мати одного з поліцейських заявила, що її сина обмовили

Мати поліцейського Миколи Хоменка, який підозрюється в перевищенні службових повноважень за справою у вбивстві жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, стверджує, що її сина обмовили. Людей підбурюють на зчинити самосуд. Про це вона розповіла в коментарях журналістам під час судового розгляду, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Наталі Хоменко, деякий час тому в Кривому Озері за "п'янку на роботі" звільнили групу поліцейських. Тепер вони мстяться її синові Миколі і ще двом фігурантам справи - Денису Ляхвацькому та Олександру Причипойді, - влаштовуючи подібні ситуації.

Хоменко розповідає, що в той фатальний день в Кривому Озері збиралися перекривати київську трасу: нібито хтось для цього підготував людей, заздалегідь напоївши алкоголем. Але через інцидент з Цукерманом цей же натовп п'яних прийшов під райвідділ і став вимагати самосуд.

Мати Хоменка заявиляє, що її син фактично не міг завдавати тілесних ушкоджень жертві, оскільки у нього не було ніяких спецзасобів, а руками і ногами він не бив Цукермана.

"Він не міг руками вибивати тут лопату. Він стояв з жінкою, розмовляв. Вона ж дала свідчення, що він стояв з жінкою. Чим він йому наносив тілесні ушкодження? Це все неправда. Це просто резонанс. Обмовлення цілковите. Тим більше є свідчення", - розповідає мати Хоменка.

Мати також наполягає, що у її сина завжди була хороша характеристика. В зону АТО він відправився добровільцем, оскільки завжди виступав на боці справедливості. Є учасником бойових дій.

Нагадаємо, що Миколу Хоменко відправили під арешт на місяць без права внесення застави.

Повну хроніку про вбивство в Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв