Нова Врадіївка: Кривоозерських поліцейських збираються перенавчати

Співробітників скандального відділу тренуватимуть патрулюванню у Києві
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Кривоозерських поліцейських збираються перенавчати
Нова Врадіївка: Кривоозерських поліцейських збираються перенавчати

Співробітники Кривоозерського районного управління поліції замість звільнення будуть спрямовані на перенавчання. Про це розповів заступник глави Нацполіціі України Олександр Фацевич, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на NewsOne.

"Ми повністю реорганізували відділення з новими співробітниками. Але старі співробітники, які проходили тут службу, пройдуть співбесіду і будуть призначені на посади. Розформування районного відділення не означає, що співробітники звільнені", - сказав він.

За словами Фацевича, зі співробітниками буде проведено співбесіду. Також вони пройдуть додаткове навчання. Керівництво Нацполіціі намір створити в Кривому Озері групи швидкого реагування, в яких працюватимуть місцеві правоохоронці.

"Хочемо створити групи реагування, хлопців з відділення відправимо до Києва на навчання. Разом з патрульними вони будуть на практиці відпрацьовувати, вийдуть в Києві на вулиці, після чого приїдуть сюди і будуть також забезпечувати громадський порядок. Грубо кажучи, ми старих співробітників по-новому навчимо працювати ", - додав він.

До цього допомагати забезпечувати громадський порядок в Кривому Озері будуть патрульні з Миколаєва. Зараз в селищі працює чотири наряди патрульної поліції, а також кілька поліцейських на ключових посадах. Основне ж зміна в поліції Кривого Озера сталося на керівних посадах - призначені нові люди. 

Нагадаємо, голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе розформувала Кривоозерський відділ поліції.

Повну хроніку подій в Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв