Нова Врадіївка: дружина Цукермана каїться, що покликала поліцейських-катів

Родина загиблого вимагає покарати всіх шістьох фігурантів справи, а стрілку - довічне ув'язнення
Depo.Миколаїв
28 серпня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: дружина Цукермана каїться, що покликала поліцейських-катів
Нова Врадіївка: дружина Цукермана каїться, що покликала поліцейських-катів

Цього тижня українців приголомшила страшна новина з Миколаївщини. У Кривому Озері люди повстали проти свавілля місцевих поліцейських. Шістьох правоохоронців звинувачують у жорстокому побитті та вбивстві 33-річного місцевого мешканця Олександра Цукермана, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на НТН.

Катували полісмени чоловіка на очах рідних жертви! Серед них був і 14-річний син загиблого. Сотні людей мало не розірвали копів. Обурений натовп розтрощив відділок поліції.

Дружина Олександра Цукермана розповіла приголомшливі деталі гучної справи. А ще - вона винить себе у смерті чоловіка: "Не треба було мені все це робити. Не потрібно було, напевне, викликати цю поліцію, щоб його заспокоїли... Просто наділи наручникаи, щоб заспокоїти, але не бити, стріляти і не вбивати людину.", - каїться дружина загиблого. 

Виявилось, що того злощасного вечора поліція вже вдруге приїздила до Цукерманів. Вперше Олександра затримало двоє поліцейських, але згодом його відпустили, тому він пішов спати до гаражу. Вдруге його в самих трусах витягли сонного та почали катувати. 14-річний син загиблого і досі перебуває в стані шоку, адже він бачив як катували його батька на власні очі. "Тата вбили менти!" - каже шокований син.

Брат та мати загиблого також звинувачують у всьому полісменів, які виявились катами та вимагатимуть довічного ув'язнення для всіх шістьох фігурантів справи, адже жодному з них не вистачило клепки зупинити вбивство. 

"Помилка була в тому, що викликали поліцію. Покликали на допомогу, а вони - кати, тварини, взяли і вбили...Той, хто застрелив, має отримати довічне ув'язнення. Шість душ, як вони брали участь, так хай вони і сидять", - вважають рідні. 

Повна хроніка подій у Кривому Озері тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв