Найсильніша жінка світу Анна Куркуріна залишилась без BMW Х-5

Миколаївська спортсменка стала жертвою друга-шахрая
Depo.Миколаїв
3 серпня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua
Найсильніша жінка світу Анна Куркуріна залишилась без BMW Х-5
Найсильніша жінка світу Анна Куркуріна залишилась без BMW Х-5

Найсильніша жінка світу Анна Куркуріна в Миколаєві стала жертвою шахраїв і позбулася свого автомобіля BMW Х-5, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-Н".

Ще два тижні тому допомогти продати машину спортсменки зголосився її знайомий. Забравши у господині авто документи на транспортний засіб і безпосередньо сам автомобіль, він запевнив, що зовсім скоро угода відбудеться. Однак в того часу Куркуріна ні знайомого, ні свого автомобіля більше не бачила.

Про те, що сталося Анна повідомила в поліцію. Вартість автомобіля такого класу сягає півмільйона гривень.

Довідка

Анна Куркуріна - триразова абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтингу в жимі лежачи, володарка 14-ти рекордів, найсильніша жінка планети.

У 41 рік на чемпіонаті світу 2008 року "World 2008 IPA Powerlifting & bench press Championship" в Пенсільванії (США) в категорії PRO Анна стала абсолютним чемпіоном світу з пауерліфтингу в жимі лежачи. Там же, в США, Анна встановила 6 світових рекордів поспіль. Здобула перемоги на чемпіонатах світу в 2010 і 2012 році. У жовтні 2014 року, на 4-му Відкритому кубку World Powerlifting Alliance - Ukraine в Дніпропетровську (Україна) Анна стала володарем унікального рекорду і звання "Найсильнішою жінки планети" - при власній вазі 72.5 кг., Вона вичавлює від грудей штангу вагою в 147,5 кг. Цей результат до цих пір не зміг повторити ніхто в світі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв