Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві

Миколаївський "Свободівець", що повідомив про інцидент, не вірить у спростування та вважає, що керівництво покриває винних
Depo.Миколаїв
28 травня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві
Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві

Нещодавно миколаївський "свободівець" на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що 25 травня бійці нацгвардії пограбували військовослужбовця 93-ї бригади, що нині базується на Ширлані. Завдяки розголосу питання "зловмисників" впіймали, а їх командир намагався "домовитися" з активістами та військовим, повідомляє Depo.Миколаїв

Сьогодні Нацгвардія на своєму офіційному сайті опублікувала результати власного розслідування, в якому стверджують, що нацгвардійці не грабували бійця 93-бригади. 

Далі наводимо текст спростування інформації:

"В деяких засобах масової інформації розповсюджено повідомлення щодо у Миколаєві патруль нацгварійців пограбував добровольця з Закарпаття. Наразі повідомляємо.

В ході службового розслідування було встановлено, що 25.05.2016 року військовий наряд військової частини 3039 Національної гвардії України ніс службу по охороні громадського порядку у Інгульському районі міста Миколаєва на маршруті патрулювання (вул. Будівельників, вул. 5 Лінії). Під час обходу навколо автовокзалу, який знаходиться на маршруті патрулювання, біля 18.00, поблизу магазину тютюнових виробів помітили громадянина який був одягнений у змішану військову форму одягу без головного убору, та мав дуже неохайний зовнішній вигляд не притаманний військовослужбовцям збройних формувань України. Вищевказані підстави стали приводом для перевірки особистості підозрілого громадянина.

Начальник військового, у відповідності до функціональних обов’язків начальника патруля, прийняв рішення щодо перевірки особистості вищевказаного підозрілого громадянина.

Підійшовши до невідомої особи, начальник військового наряду представився та запропонував громадянину пред’явити особисті документи. Як з’ясувалося у подальшому, громадянином виявився військовослужбовець 93-ї ОАЕМБР бригади Ганіч Богдан Леонідович. Начальник військового наряду звернув увагу на недопустимість перебування військовослужбовців у неохайному зовнішньому вигляді з порушенням форми одягу у громадських місцях. На вимогу начальника військового наряду військової частини 3039 НГУ надати документ який надає право перебувати за межами своєї військової частини, останній повідомив, що його під чесне слово відпустив додому його командир роти, ніяких документів, які б давали право перебувати за межами частини Ганічу Б.Л. не надав, з причини їх відсутності. Особу Ганіча Б.Л. було встановлено за його паспортом, де була відсутня відмітка про реєстрацію.

Начальник військового наряду запропонував Ганічу Б.Л. пройти разом з військовим нарядом до приміщення охорони автовокзалу або до Інгульського відділу поліції. Вищевказаний військовослужбовець 93-ї ОАЕМБР Ганіч Б.Л. відмовився прослідувати за військовим нарядом, пояснивши свою відмову тим, що в нього зараз їде до Широкого лану, місця дислокації його частини, маршрутка, та він не хоче підводити свого командира, який неофіційно його відпустив додому.

Начальником військового наряду було прийнято рішення обмежитись профілактичною бесідою з вищевказаним військовослужбовцем та, з метою недопущення яких не будь протиправних дій з боку Ганіча Б.Л., провели безпосередньо його до маршрутки. Упевнившись, що Ганіч Б.Л. дійсно сів на свою маршрутку яка слідує маршрутом на Широкий Лан, військовий наряд продовжив несення служби за маршрутом патрулювання.

До Ганіча Богдана Леонідовича спеціальні засоби не застосовувались, скарг та заяв збоку затриманої особи не було. Грошових коштів від Ганіча Б.Л. не отримували. Протиправних дій до Ганіча Б.Л. не застосовувалось", - йде мова у повідомленні. 

Зазначимо, що "свбодівець" Губський не вірить в те, що нацгвардійці не грабували військового та вважає, що керівництво просто покриває винних. 

Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві - фото 1

Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві - фото 2

Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві - фото 3

Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві - фото 4

Нацгвардійці стверджують, що не грабували військового з Закарпаття у Миколаєві - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв