Нардеп від БПП голосував найбільше проти фракції серед миколаївських мажоритарників

Аркадій Корнацький "відзначився" і одною з найменших відвідуваностей під час голосувань
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
Нардеп від БПП голосував найбільше проти фракції серед миколаївських мажоритарників
Нардеп від БПП голосував найбільше проти фракції серед миколаївських мажоритарників

Громадянська мережа "Опора" на основі даних сайту "Вони голосують для тебе" проаналізувала, як часто народні депутати, обрані до Верховної Ради за мажоритарними округами Миколаївщини, були присутні під час голосувань та як часто вони голосують проти лінії фракції. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі "Опори".

Відвідуваність народних обранців вимірюється кількістю голосувань протягом пленарного дня, коли депутат був присутнім у залі парламенту. Найбільший показник під час голосувань серед миколаївських мажоритарників у депутатів фракції "БПП" Бориса Козиря - 96%, Олександра Жолобецького - 93%, Олександра Лівіка - 92, Андрія Вадатурського - 88%. Найменша відвідуваність під час голосувань у депутата від БПП Аркадія Корнацького – 79% та нардепа групи "Партія "Відродження" Артема Ільюка – 73%.

"Опора" з'ясувала, як миколаївські депутати голосували проти фракції. Коли більше 50% членів фракції проголосували "так" щодо певного законопроекту, голосування окремого депутата "ні", "утримався" або "не голосував" вважається голосуванням "проти фракції". 

Так, найбільше проти лінії фракції за весь час своєї каденції голосував нардеп від "БПП" Аркадій Корнацький - 1981 раз, що становить 44% від усіх голосувань, в яких брала участь фракція БПП. Депутат Артем Ільюк голосував 1670 разів, а це 40% від усіх голосувань групи "Партія "Відродження".

Нардеп від БПП Олександр Жолобецький голосував проти фракції 1558 разів з часу набуття депутатських повноважень (29%), а його однопартієць Олександр Лівік – 1517 разів, що також становить 29% від усіх голосувань фракції. Народний обранець від "Блоку Петра Порошенка" Андрій Вадатурський голосував проти лінії фракції 1494 рази (30%), а Борис Козир – 1296 разів, що становить 24% від усіх голосувань фракції БПП.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв