Начальника Ширлана, що "подарував" фірмі дочки 617 га на полігоні, звільнили

Матеріали службового розслідування передали в Генеральну на Військову прокуратуру
Depo.Миколаїв
17 жовтня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
Начальника Ширлана, що "подарував" фірмі дочки 617 га на полігоні, звільнили
Начальника Ширлана, що "подарував" фірмі дочки 617 га на полігоні, звільнили

По фактах порушень при використані земельних ділянок на полігоні Широкий Лан винних посадових осіб було притягнуто до відповідальності. Про це йдеться на сайті Міноборони, повідомляє Depo.Миколаїв.

У червні 2016 року за рішенням Міністра оборони України Військовою службою правопорядку проведено службове розслідування щодо перевірки фактів порушень при використання земельних ділянок на полігоні Широкий Лан.

"За результатами розслідування виявлено низку порушень, допущених посадовими особами різних рівнів. Відповідні посадові особи отримали дисциплінарні стягнення, у тому числі колишній начальник військового полігону полковник Юрій Микула, який наразі звільнений зі Збройних Сил України", - йдеться в повідомленні.

Зазначені у службовому розслідування матеріали були передані до Генеральної прокуратури України та Військової прокуратури Південного регіону.

Нагадаємо, що начальник Ширлану Юрій Микула передав фірмі своєї дочки 617 гектар земель Міноборони.  Полковник зареєстрував на свою дочку і зятя сільськогосподарську фірму "Д.І.М." (Максим і Дарина Сапиро). У квітні 2014 року він уклав з ними договір про спільну обробку 477 гектарів земель. У цьому році, в березні, незважаючи на реальний конфлікт інтересів, Микула підписав від імені полігону ще й додаткову угоду, збільшивши до 617,31 гектара.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв