На Южно-Українській АЕС знову запустили третій енергоблок

Ремонт блока №3 завершено на 2 доби раніше встановленого терміну
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
На Южно-Українській АЕС знову запустили третій енергоблок
На Южно-Українській АЕС знову запустили третій енергоблок

В п'ятницю, 10 червня, по закінченні планово-попереджувального ремонту в роботу включено третій енергоблок Южно-Української АЕС. Завдяки злагодженим зусиллям і професіоналізму персоналу ЮУАЕС і підрядних організацій, ремонт блока №3 завершено на 2 доби раніше встановленого терміну, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Южно-Українській АЕС.

Ремонтна кампанія на третьому "мільйоннику" ЮУАЕС була складною. Крім безпосередньо планових ремонтних робіт, у її перебігу було реалізовано цілу низку заходів, спрямованих на продовження терміну експлуатації блока, диверсифікацію поставок ядерного палива та ін.

"Багато було питань і технічного, і організаційного плану, - підкреслює генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко. - Складнощів додав арешт рахунків компанії "Енергоатом". Проте, ми гідно вийшли з ситуації та навіть змогли завершити ремонт раніше встановленого терміну". На оперативному селекторі АЕС керівник енергокомплексу подякував персоналу підприємства та підрядних організацій за добросовісну працю і висловив надію, що наступний планово-попереджувальний ремонт блока №1 також буде виконано якісно та у відведені терміни.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв