На Южно-Українській АЕС завершують повірку АСКРО

У рамках першого етапу проведено повірку блоків детектування, встановлених у місті Южноукраїнську (СК "Олімп")
Depo.Миколаїв
11 липня 2016 19:12
ФОТО: depo.ua
На Южно-Українській АЕС завершують повірку АСКРО
На Южно-Українській АЕС завершують повірку АСКРО

Завтра, 12 липня на Южно-Українській АЕС буде завершено перший етап робіт з щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі АЕС.

Повірку здійснювало ДП "Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації". Для її виконання блоки детектування було демонтовано, доставлено на майданчик атомної станції, повірено та повернено на штатні місця.

"Усі блоки детектування процедуру повірки пройшли успішно, - повідомив начальник лабораторії зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки ВП ЮУАЕС Андрій Гришан. – На цій підставі підприємству видано свідоцтво встановленого зразка".

У рамках першого етапу проведено повірку блоків детектування, встановлених у місті Южноукраїнську (СК "Олімп"), селах Новоселівка, Акмечетські ставки, Кузнецово, Костянтинівка, Іванівка та Бузьке, а також селищі Олександрівка.

* Повірка - обов'язкова процедура, яка проводиться з метою підтвердження достовірності вимірів, що виконуються.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв