ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Южно-Українській АЕС протестували корпус третього реактору

Крім того, паралельно з перевіркою стану антикорозійного наплавлення реактора зсередини, контролюється метал корпусу реактора ззовні
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 17:08
ФОТО: depo.ua
На Южно-Українській АЕС протестували корпус третього реактору
На Южно-Українській АЕС протестували корпус третього реактору

Вчора, 6 квітня на Южно-Українській АЕС завершено перший етап робіт з контролю корпусу реактора зсередини в рамках продовження експлуатації енергоблока №3, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ЮУ АЕС.

Перевірку стану металу патрубкової зони реактора (включаючи радіусні переходи) зсередини виконано за допомогою атестованої системи дистанційного контролю RPV-1000, доставленої з Хмельницькою АЕС.

"Контроль металу патрубків Ду 850 і радіусних переходів патрубків Ду 850 корпусу реактора не входить до "Типової програми з періодичного контролю…", а регламентований вимогами наглядового органу", - пояснює начальник служби контролю металу ЮУАЕС Андрій Бажуков. "Для реалізації цих робіт знадобилося 13 діб. Результати отримано задовільні. Що стосується решти обсягів контролю корпусу реактора зсередини, то його буде виконано у перебігу планово-попереджувального ремонту 2017 року".

Крім того, паралельно з перевіркою стану антикорозійного наплавлення реактора зсередини, контролюється метал корпусу реактора ззовні. Для такого типу обстежень ЮУАЕС має власну атестовану систему - СК-187-МЮ. До виконання контролю корпусу реактора ззовні станційні фахівці мають намір приступити найближчими днями. Ці роботи займуть близько 30 діб і в обсягах вимог типової програми в поточному році будуть виконані повністю.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв